KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15103157
nr 1510 3157
Annika Jauhola, Monogramsignerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 83x68 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:08:23
100 kr
150 kr
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer